GYKM-10100 Hidraulikus ajtónyitó
Rövid leírás:
Termék részletei
Termékcímkék
Modell:GYKM-10/100 Hidraulikus ajtónyitó
Modell:GYKM-10/100
Alkalmazás:
Műszaki előírás
Terjedési kapacitás
10 tonna
Szélesség
100 mm
Üzemi nyomás
63MP
Tömlőméret
Hossz: 3 méter
Külső átmérő: 13,5 mm
Belső átmérő: 5 mm